Koolitus

OÜ Sofia SM on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner  https://www.tootukassa.ee/etootukassa/asutus/koolitused/268583/eelvaade

NB! Saab registreeruda järgmise avatud kursuse soovijate nimekirja!

LAHENDUSKESKSE LÜHITERAAPIA JA NÕUSTAMISE kursus  on mõeldud psühholoogidele, nõustajatele, sotsiaalalal töötajatele, meedikutele ja haridusvallas töötajatele, üliõpilastele jt. huvilistele ja rakendajatele.

Õpiväljundid: 

Kursuse lõpetaja teab  lahenduskeskse mõtteviisi teoreetilisi lähtepunkte; oskab tööviisi mõtestada  kui ühte võimalikku lähenemist kaasaegses nõustamises, psühhoteraapias, võrgustikutöös, organisatsioonides, erinevates inimestega töötamise olukordades; oskab kasutada lahenduskeskse lühiteraapia põhilisi tehnikaid; oskab õpitut rakendada integreerituna oma teiste tööviisidega ning vastavalt oma sihtgrupi vajadustele.

Kursuse maht on 42 akad. kontakttundi, iseseisev töö 10 tundi.   

LAHENDUSKESKSE LÜHITERAAPIA avatud kursus toimus Tallinnas  3.-4.nov., 10.-11.nov., 1.-2.dets. 2023.a.

Koolitus on kolmel  nädalalõpul: reedeti kl.12-17 (2 kohvipausi), laupäeviti kl.10-17.15 (2 kohvipausi ja lõunavaheaeg). Kui kõigile grupiliikmetele sobib, saab kellaaegades teisiti kokku leppida.                                                                               

Hind 2023/2024 õ-a  675.- €, üliõpilastele soodustus 20%. Vajadusel saab küsida paindlikku maksegraafikut.  Hinnas sisalduvad  koolitus, materjalid, kohvipausid.

 

Info, küsimustele vastamine  ning registreerimine:  mari.saari51@gmail.com   või    tel. 56983148

Õppekava

Õppekorralduse alused

Kvaliteedi tagamise alused